Mindfulness Eğitim Programları

Mindfulness Eğitim Programları

Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki, hayatımızın neredeyse yarısı dikkatimizi aslında odaklamak istemediğimiz şeylere vererek geçiyor. Yani, dikkatimizi sahiden vermek istediğimiz o kadar çok şey, dikkatimizden mahrum kalıyor ki! Daha doğrusu bizler yaratabileceğimiz potansiyelden mahrum kalıyoruz. Bakıldığında hayatımızın yarısı ciddi bir zaman dilimi… Hele de vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz iş hayatını düşündüğümüzde, çoğu saatimiz verimsiz ve belki de anlamsız geçiyor. Bu olanların yanına türlü sebeplerden dolayı stres, kaygı ya da korku eşlik ediyorsa, o zaman durum daha da içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor.

Korkuyu, endişeyi ve stresi cesarete, kolaylığa ve esenliğe çevirebilmenin emin yollarından birisi mindfulness. Benzer şekilde, odaklanamama sorununu aşmaya ve hatta mental fonksiyonlarımızı verimli hale getirmeye de hizmet etmesi açısından, mindfulness tekniklerinin alışkanlık haline getirilmesini savunuyoruz.

Mindfulness bilgisini ve bilimsel araştırmalarını, pratik uygulamalarla destekleyerek oluşturduğumuz Temel Mindfulness Eğitimimiz, önce bireylerin kendileri üzerinde çalışmalarına, daha sonra organizasyonun bu bilgileri alıp kullanmalarına yardımcı olacaktır. Bu eğitimi ve becerileri şirketinize kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ