Bire Bir Mindfulness Pratik Çalışması

Bire Bir Mindfulness Pratik Çalışması

Yapılan araştırmalara göre mindful kalmak stres seviyemizi düşürüyor, sağlığımızı koruyor ve modumuzu yükseltiyor. Daha mutlu ve sorunlar karşısında daha esnek kalmamıza olanak sağlıyor. Bütün bu iyilikleri hayatımıza katmanın yolu da mindfulness’ı günlük pratiklerimiz haline getirmekten geçiyor.

Mindfulness, meditasyon tekniği ile pratik ediliyor: Şimdi ve burada olma meditasyonu ile. Diğer meditasyonlardan ayrılan şöyle bir özelliği var: Mindfulness meditasyon pratiklerini düzenli bir biçimde yapan kişi, bir süre sonra günlük hayatının akışı içinde istediği herhangi bir an mindful olabiliyor: O anın içindeki bilinci aracılığıyla, olanı açıklıkla görüyor, anlayışla kabul ediyor ve özgür seçimini yapabiliyor.

Mindfulness kasını güçlendirmek ve böylelikle varlığına kaliteli, kalıcı ve olumlu etkiler edinmek isteyenlerle, bire bir, yüz yüze mindfulness ve pratik çalışıyorum.

Grup çalışmasını tercih etmiyor, programın eğitim tarihlerine uymuyor ya da farklı bir nedenden dolayı ayrı çalışmayı istiyorsan, Bire Bir Mindfulness Pratik Çalışması için benimle bağlantıya geçebilirsin.

İLETİŞİME GEÇ