Kendine Ait Bir Yol: Y Kuşağı ile Koçluk Çalışması

Kendine Ait Bir Yol: Y Kuşağı ile Koçluk Çalışması

Kendine ait yolu arıyorsan,
Seçeneklerini gözden geçirmek ve kararını belirlemek istiyorsan,
Şirketinden, ailenden ya da başkalarından hareket beklemek yerine,
Kendi adımını kendin atmak için hazırsan,
Başlayalım.

Y Kuşağına dahil genç profesyonel arkadaşlar! Kendinize ait, değerlerinize uyan ve potansiyelinizi ortaya koymanıza hizmet edecek yolu bulmanızda, koçluk süreciyle size destek oluyoruz.

Koçluk Süresi: 2 ay (2019 yılı içinde)

Koçluk Süreci: Belirtilen süre içinde 6 koçluk seansı gerçekleştireceğiz. Süreç içinde, koçluk alan kişinin güçlü yönlerini belirlemesine ve kendisini tanımasına destek olacak değerlendirme anketleri , profesyonel koçluk araçları ve koçluk becerileri kullanacağız.
6. seansın sonunda koçluk görüşmelerine devam etmek isteyenlerle yeni süreci planlayacağız.
Ne var ki kontenjan var! En fazla 15 genç arkadaşımızla çalışabileceğiz.
Başvurular, bize ulaşan tarih ve saat sıralamasına göre değerlendirilecek.

Kimler Katılabilir?
Kendini derin tanımak, değerlerini bilmek ve onurlandırmak, güçlü yönlerini belirlemek ve bunları davranış olarak göstermek, kariyer seçeneklerini gözden geçirmek, belirlediği kariyer yoluna çıkmak; çıktıysa emin adımlarla yürümek isteyen Y kuşağı mensubu genç profesyonelleri koçluk çalışmamıza davet ediyoruz.

Bonus Atölyeler:
Süreç içinde katılımcılarla birer saatlik “Mindfulness” ve “Zorluklar Karşısında Toparlanma Becerisi – Resilience” atölyeleri gerçekleştireceğiz.

Çalışma Bedeli (6 seans için):
I. 800 TL /KDV dahil – Peşin Ödeme
II. 900 TL /KDV dahil – 2 Taksitli Ödeme (İlk taksit sürecin başında, ikinci taksit 3. seans sonunda)

-Program ücretine eğitim materyalleri ve bonus atölyeler dahildir.

-Program bedeli havale/EFT ile ödenir. Ön kayıt işlemi sonrasında koçluk alacak kişilerle banka hesap bilgisi paylaşılacaktır.

-Katılımcılar, koçluk çalışmasına ücretin ödemesini tamamlamadan kesin kayıt yaptırmış sayılmazlar.

-Faturanız, koçluk seansları gerçekleştikten sonra düzenlenmektedir.

-Tarihi kararlaştırılan koçluk seansından 4 gün öncesine kadar Awareness Works’e e-posta ile yapılan başvuru ile seans tarihi ve zamanı değiştirilebilir. Aksi taktirde seans yapılmış kabul edilir.

-Koçluk seanslarına devam etmek istenmediği taktirde, en yakın seansın 4 gün öncesine kadar e-posta ile Awareness Works’e yapılacak bildirimler neticesinde, henüz yapılmayan seansların ücretleri geri ödenir. Aksi taktirde ücret iadesi yapılmaz.

Gönüllü Koçluk: Başvuru sırasında ihtiyacını açıklıkla ve samimiyetle dile getiren bir arkadaşımıza, koçluk hizmetini ücretsiz sunacağız.

İletişim: selam@aylincanerataman.com / 0 541 881 51 93

BAŞVUR

Profesyonel Koçlar:

Aylin Caner Ataman – Profesyonel Koç, PCC & Mindfulness Eğitmeni

İnsanların içindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya hizmet ederek kendi potansiyelini ortaya çıkaran profesyonel bir koç… Kendi meseleleri sebebiyle çıktığı arayışında bulduklarını ve deneyimlediklerini, istekli olan herkesle paylaşmaya hevesli bir mindfulness eğitmeni ve öğrencisi…

ODTÜ Ekonomi ve Boğaziçi Executive MBA mezunu olan Aylin’in, Procter and Gamble, Evyap ve Glaxosmithkline gibi uluslararası şirketlerde, satış ve ticari pazarlama alanlarında edinilmiş yaklaşık on beş yıllık kurumsal iş tecrübesi bulunuyor. 2013 yılında Adler Koçluk Okulu’ndan, 2015 yılında ise MB Akademi Koçluk Okulu’ndan mezun oldu. Professional Certified Coach (PCC) ünvanlı bir koç olarak yaklaşık altı yıllık deneyimini derinleştirmeye emek harcıyor. Diğer yandan, son yıllarda Mindful Schools, Awareness Training Institute, Greater Good Science Center University of California – Berkeley’den aldığı eğitimler sayesinde mindfulness pratiklerini ve deneyimini artırmaya devam ediyor. Mutluluk, esenlik (wellbeing), esnek dayanıklılık (resilience) ve öz-şefkat (self-compassion) konuları üzerinde merakla ve keyifle çalışıyor. Hali hazırda Awareness Training Institute ve GGSC University of California – Berkeley’nin birlikte düzenledikleri Mindfulness Meditation Teacher CertificationTraining eğitimini heyecan ve mutlulukla sürdürüyor.

Özlem Yılmaz DemirciProfesyonel Koç, ACC & Eğitmen

1984 de Kastamonu’da doğdu. 2002 yılında Beyoğlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2006 yılında da Kocaeli Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nü bitirerek aynı yıl kurumsal hayata giriş yaptı. 6 yıl Nortel Netaş’ta, 4 yıl Türk Telekom’da çalıştı. Bu 10 yıl içerisinde 7/24 çağrı cihazı da taşıdı, yazılım, yama ve veri analizi yapma şansına da sahip oldu. Ülkeler arası projelerde çalışma ve proje yönetme imkânı da oldu. Teknoloji süreçlerinin iyileştirilmesi, rutin süreç kontrolleri ve yönetimi alanında da çalıştı.

Kendi yönünün arayışına girmiş olduğu bir dönemde yolu koçlukla kesişti. 2014-2015 yılları içerisinde MB Akademi AIMCO ve AIMCC koçluk sertifikasyon eğitimlerini (ACSTH ve ACTP) tamamladı. Ardından ICF’den (Uluslar Arası Koçluk Fedarasyonu) ACC (Associate Certified Coach) ünvanını aldı. Bu süreç esnasında çalıştığı firmada IT Yönetişim pozisyonunun yanı sıra firma içi Mentor Koçluk görevini de yapmaya başladı. 2017 yılında hayallerini tam zamanlı gerçekleştirebilmek için daha çok ben olduğu, kendini bulduğu alanlara doğru; koçluk, mentorluk, eğitim ve sosyal sorumluluk projelerine yelken açtı.

BAŞVUR