Mindfulness Başlangıç Eğitim Programı

Mindfulness Başlangıç Eğitim Programı (6 - 8 Hafta)

Mindfulness sadece kavramsal düzeyde anlaşılıp hayatımıza katabileceğimiz bir öğreti değil. Daha ziyade deneyimle, pratik ederek öğrenilecek ve kavranılacak bir konu. Aslında bir çok öğreti için geçerli olduğu gibi. Deneyim her zaman en iyi öğretmen. Değil mi?

Mindfulness benim karşıma çok ihtiyacım olduğu bir zamanda çıktı ve hayatıma tam manasıyla dokundu. Şimdi bu dokunuşu başkalarının da yaşaması için, yeni başlayanlara yönelik hazırladığım programlarla, dileyen ve denk geldiğimiz herkesle paylaşıyorum.

Düşünceler arasında kaybolduğumuz, zihinlerimizin çok dolu ve meşgul olduğu, stres seviyesinin bu yüksekliğe eşlik ettiği, duygularımızdan ve bedenlerimizden ırak durduğumuz bir dönemin insanları olduğumuz aşikar… Bir süreliğine durmanın ve kendimiz için önemli olanları hatırlamanın hepimize iyi geleceğine eminim. Bana geldi. İsteyen herkese de gelsin isterim.

Yoğun pratiklerin (mindfulness meditasyonlarının), kavramsal bilgi ve çalışmalarla dengelendiği 6 ya da 8 haftalık eğitim programlarında, şimdi ve burada olmakta olana dikkatimizi vermeyi, kendimize ve çevremize tanık olmayı, olana açıklıkla ve nezaketle izin vermeyi, kendimize ve çevremize şefkat sunarak kabullenmeyi deneyimliyoruz. Sonrasında yolda kalmak için kaynak paylaşımı da yapıyoruz.

Mindfulness hakkında öğrenmeye ve pratikleri yapmaya hazırsan, en yakın tarihteki Mindfulness Başlangıç Eğitim Programı‘nda görüşmek, tanışmak ve karşılıklı öğrenmek üzere…

İLETİŞİME GEÇ